Ugráló plüss egyszarvú, rózsaszín, nyeregmagasság 23cm

Az ugráló nagyon népszerű játék a gyermekek körében. Az ergonomikus forma segít a legkisebbek első lépéseiben. A fülek fogantyúként szolgálnak. A gyermek leül, a fülénél megfogja az ugrálót és már vidáman ugrálhat is. Beltéri és kültéri használatra is alkalmas - kizárólag finom és élmentes felületekre tervezték, mint például fű, homok, csempe stb. Az egyszarvú gumiból készült és plüss borítással rendelkezik, amely levehető és mosható. Az egyszarvú hangokat ad ki, a fején található sörény alatti gomb megnyomása után. A játék 3xLR44 elemet tartalmaz. A felfújt egyszarvú mérete 56 x 50 cm. A csomag egy pumpát is tartalmaz.
A csomag méretei: 35 x 13 x 22 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?