Ugráló plüss egyszarvú, rózsaszín, nyeregmagasság 23cm

Az ugráló nagyon népszerű játék a gyermekek körében. Az ergonomikus forma segít a legkisebbek első lépéseiben. A fülek fogantyúként szolgálnak. A gyermek leül, fülénél megfogja az ugrálót és már vidáman ugrálhat is. Beltéri és kültéri használatra is alkalmas - kizárólag finom és élmentes felületekre tervezték, mint például fű, homok, csempe stb. Az egyszarvú gumiból készült és plüss borítással rendelkezik, amely levehető és mosható. Az egyszarvú hangokat ad ki, a fején található sörény alatti gomb megnyomása után. A játék 3xLR44 elemet tartalmaz. A felfújt egyszarvú mérete 56 x 50 cm. A csomag egy pumpát is tartalmaz.
A csomag méretei: 35 x 13 x 22 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.