Topgal RUBI 18025 G diák hátizsák és ingyenes szállítás

Teherbírás:9 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Topgal
Ez a teljesen új szabású kétrekeszes diák hátizsák fantasztikus rózsás nyomtatással, finom pontokkal kiegészítve felső tagozatos diáklányok számára alkalmas.
A hátsó széles rekesz méretben nagyon tágas, így már nem csak a notebook, hanem a füzetek és a nehéz tankönyvek is beleférnek. A hátsó rekeszben található belső bélelt zsebnek köszönhetően a notebookja 15,4"-es méretig teljesen biztonságban lesz. A notebook zsebben, ráadásul telepítésre került egy kisebb bélelt zseb is, mégpedig egy táblagép, mobiltelefon vagy powerbank elhelyezésére. Az elülső szűkebb rekeszben minden apróság elfér, ráadásul el van látva egy kisebb cipzáras zsebbel, amely jól szolgál a mobiltelefon elhelyezésére.
A hátizsák elején található egy nagyobb mély és egy kisebb zseb, amely a nagyobbtól nem csak a szabás, hanem a rózsás nyomtatás által is elkülönítésre került. A hátizsák oldalsó hálós zsebeiben, kényelmesen elhelyezhet egy 1,5 liter térfogatú PET üveget is. Ez a jobb oldalsó zseben, egy csattal rögzíthető úgy, hogy ne essen ki például amikor az autóbusz után szaladunk.

További leírás:
  • megfelelő a felső tagozatosok, középiskolások, de akár az egyetemisták számára is.
  • szilárd, párnázott hátrész alumínium merevítéssel
  • állítható vállpántok és mellkasi öv
  • decens, de működő fényvisszaverő elemek a táska elején, oldalán és a vállpántokon
  • fém cipzárkocsik gumiborítással
  • fül a hátizsák kézben hordásához
  • a hátizsák aljzata szilárd Topdura anyagból, amely nem ereszti át a vizet
Műszaki paraméterek:
Méretei: 44 x 30 x 22 cm
Tömeg: 1,26 kg
Teherbírás: 9 kg
Garancia: 2 év
Anyag: 100% poliészter

Gyártó: Topgal

!

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

3 vásárló értékelése alapján

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt