Topgal ROTH 24035 B diák hátizsák
| A termék kódja: | ROTH_24035_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 9 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
- Két rekeszes, tágas hátizsák petrolzöld színben 145 cm feletti diákoknak. A hátizsák hátulja párnázott, anatómiailag formázott és a könnyű alumínium megerősítésnek köszönhetően erős. A hátsó rekeszben egy párnázott zseb található laptopnak és tabletnek, a második rekeszben egy cipzáras zseb és egy karabíner a kulcsoknak. Kiegészíthető ETUE 24035-tel, ugyanebben a dizájnban. Főbb jellemzők:
- súlya 1200 gramm
- két rekesz, két elülső zseb
- masszív, öntött hátrész alumínium megerősítéssel
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövhöz
- állítható magasságú mellkasi csat
- masszív alsó rész TOPDURA anyagból
- párnázott vállpántok
- esőkabát
- fényvisszaverő elemek
Paraméterek:
- Súly: 1,24 kg
- Méretek: (ma x mé x ma) 44 x 21 x 30 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 9,00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai osztály vagy korosztály: középiskola, általános iskola 2. osztálya, 5. osztály







