Topgal BAZI 24003 G iskolai hátizsák
| A termék kódja: | BAZI_24003_G |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 20 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A könnyű BAZI hátizsák 115 cm-től minden kislány számára alkalmas. A kis iskoláslányok biztosan értékelni fogják a visszafogott színekben készült állatmintát és a szilárdan rögzülő 3 cserélhető mágnest. A hátizsák két tágas főrekesszel rendelkezik. A hátizsák hátsó rekesze szélesebb, ezért a legnehezebb taneszközöket helyezzék oda, és az elülső rész felé haladva könnyítsék meg a terhet. A középső rekeszben egy cipzáras hálós zseb és névtábla található. A hátizsák elején lévő mély zsebbe belefér például egy uzsonnás doboz, vagy a PENN 24003 tolltartó ugyanabban a kivitelben. A kis zseb apró kincsek tárolására szolgál.
Főbb jellemzők:
- súlya 900 gramm
- szilárd, anatómiailag kialakított háttámla
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkasheveder
- állítható vállpántok
- csatlakozók a deréköveshez
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- cserélhető mágnesek
- esővédő bevonat
- szilárd, vízálló aljzat TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- fül a hátizsák padra akasztásához
- fül a hátizsák kézben való hordozásához
Műszaki adatok:
- Súly: 0,90 kg
- Méretek (Ma x Szé x Mé): 39 x 19 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 20 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály







