Szuper Macska Pop Art - gyémántfestés kereten 40x50 cm

Anyag:Anyag, Műanyag

Kapcsolódó termékek

Mi az a gyémántfestés?

Egy olyan kreatív és szórakoztató technikáról van szó, amely során színes gyémántokat kell ragasztani az előre kinyomtatott mintákra.
Ez a kreatív hobbi, amelyet eredetileg Oroszországban és Ázsiában fejlesztettek ki, az utóbbi években az Egyesült Államokban és Európában is nagyon népszerűvé vált. A számfestés és a keresztszemes hímzés kombinációjának tekinthető. A „gyémántokkal” történő festés lehetővé teszi, hogy káprázatos alkotásokat készítsen „gyémántnak” nevezett kövekkel. Ideális az elme kikapcsolására, valamint a mindennapi stressz levezetésére.

Színes motívum Fa 4 évszak.

Hogyan lásson hozzá?
Helyezze a "gyémántokat" a szimbólumoknak megfelelően a vászonra az applikátor segítségével. Követheti az oldalsó jelmagyarázatot, amely nagyon praktikus.
A befejezést követően kézzel vagy könyvvel enyhén nyomja meg a „gyémántokat”, hogy megbizonyosodjon arról, hogy azok a vásznon maradnak.

A szett mindent tartalmaz, amire szüksége lehet az alkotás során:
- prémium minőségű, számozott, öntapadó vászon előre nyomtatott mintával
- „gyémántoknak” nevezett színes kövek (a csomag 30 %-kal több követ tartalmaz, mint amennyi szükséges, így biztos lehet abban, hogy elegendő mennyiséget kap a kép befejezéséhez)
- applikátor + 2 további felvivő fej, amelyek 6 és 9 kő megfogását teszik lehetővé egyidejűleg
- csipesz
- edény tölcsérrel
- viaszos alátét
- keretre feszített vászon

FIGYELMEZTETÉS: Ez a termék nem játék, fulladásveszély áll fenn!

Formátum: 40 x 50 cm
Gyártó: Figured ART

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!