RecentToys Kristálypiramis

Gyártó:Recent Toys

Kínozza az agyad szálait a RecentToys rejtvényfejtővel. A Puzzler Pyramid létrehozásának 50. évfordulóját ünnepli, és a népszerű rejtvényfejtők gyönyörű, korlátozott számú kiadását hozza létre. A Crystal Pyramid minden fala 3 sarokdarabból és 6 tengely körül elhelyezkedő darabból áll. Ezeket a darabokat nem lehet mozgatni, csak ezen a tengelyen lehet forgatni. Éppen ellenkezőleg, a hegyek könnyen elforgathatók minden más alkatrésztől függetlenül. A puzzle minden bizonnyal örömmel fogja élni a kirakós játékokat.
A RecentToys rejtvényfejtő kristály piramisának főbb jellemzői

•     RecentToys piramis alakú puzzle
  •     Korlátozott kiadású az alkotás 50. évfordulója alkalmából
  •     A RecentToys piramis 3 sarokdarabból és a tengely körül 6 darabból áll