PopSockets PopTop Gen.2 PopMirror Pink, tükörrel, cserélhető teteje

Gyártó:Hama

EZ CSAK a TETEJE = TARTOZÉKOK A POPGRIP GEN SZÁMÚ VÉGZETT POPSOCKETEKHEZ. 2!

Cserélni vagy nem cserélni?
Most kétféle PopSocket kínálunk: ÚJ cserélhető tetővel (PopGrip Gen.2-nek hívjuk) és az eredeti (eredeti PopGrip-nek nevezzük).
Az eltávolítható top PopSockets lehetővé teszi, hogy a csúcsot cserélje a hangulatához vagy a ruházatához, vagy ha vezeték nélküli töltőt szeretne használni, miközben az eredeti Popsockets minden előnye élvezhető.

PopTop Gen.2
- az összes PopGrip Gen jelöléssel ellátott PopSocket eltávolítható teteje 2
- ez NEM teljes PopGrip, NEM tartalmaz ragasztó alapot

Disco Crystal Plum Berry - műszaki adatok:
- Prémium 3D PopSocket
- méretek: átmérő: 3,97 cm, magasság: 0,7 cm (nem húzta ki), ill. 2,4 cm (nyújtva)
- anyag: műanyag
- az alsó rész színe: fehér
- szín / felső rész: 3D textúra rózsaszín-lila színben