PopSockets PopGrip Gen.2, Ripple Opalescent Pink, opálos, 3D rózsaszín

Gyártó:Hama
- a teteje levehető; csak kattints, nyomd le, forgasd el 90°-kal, vedd le és cseréld ki egy másik kialakítású felsőre
- a szilárdabb fogásért üzenetírás, chat, telefonálás vagy szelfi készítés közben
- nagyszerű állvány videók megtekintéséhez anélkül, hogy a telefont a kezében kellene tartania
- a tetejének eltávolítása után vezeték nélküli töltővel töltheti a mobiltelefont
- a legtöbb készülékre és burkolatra lehúzható és újraragasztható; ha úgy érzi, hogy a ragasztóalap nem tapad túl szorosan, csak mossa le tiszta vízzel a ragasztófelületet, hagyja néhány percig száradni és a ragasztófelület ismét olyan, mint az új
- kompatibilis a "PopMount 2" jelzésű tartókkal
- méretek: átmérő: 3,88 cm, magasság: 0,77 cm (nem kihúzva), ill. 2,43 cm (nyújtott)
- anyaga: műanyag
- a ragasztóalap színe: rózsaszín
- a felső színe/motívuma: opálos, 3D rózsaszín

Értesítés!
Nem ragad az Apple iPhone 11/12 Pro és Apple iPhone 11/12 Pro Max, Samsung Galaxy Z Flip / Fold készülékekhez, hacsak nincsenek megfelelő tokban. Az Apple iPhone 11/12-hez tapad.
Előfordulhat, hogy nem tapad megfelelően a vízálló felületű, egyenetlen felületű vagy jellegzetes textúrájú szilikon burkolatokhoz és sok puha borítóhoz.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!