Pixie Minecraft napló PXN-12-83

A termék kódja:PXN-12-83
Gyártó:Pixie Crew

Minden fiú örömmel viseli az iskolában bélelt Minecraft jegyzetfüzetet, A5-ös formátumban, szatén könyvjelzővel. Az eredeti napló a legjobb minőségű szilikonból készült. Ez a szilikon felület olyan térként szolgál, amelyen szabadalmaztatott módon színes pixeleket lehet elhelyezni, ami lehetővé teszi, hogy saját pixelnapló megjelenést hozzon létre.

PIXIE CREW pixelnapló paraméterei:

• szilikon lemez méretei: 10 x 10 pixel
  • Összes használható pixel a szilíciumkártyán: 97
  • pixelméret S (kicsi)
  • a napló ára tartalmaz kb 55 db kis PIXIES-t, 10 db kis PIXIES-t betűkkel, 4 db multipixelt (pixelméret 2x2 pont) képekkel
  • 24 színű szilikon pixel megvásárolható
  • a csomag tartalmaz egy mini-katalógust, amely példákat tartalmaz a tervekre

Anyaga: szilikon
Méretek (Sz x Ma x Mé): 14,7 x 21,2 x 1,2 cm