Pixie Crew POP-UP tok fekete PXA-15-24

A termék kódja:PXA-15-24
Gyártó:Pixie Crew

Univerzális pixel tolltartó/tok, nem csak iskolai kellékekhez, szilikon panellel. Panel "tövisekkel" a KIS pixelekhez (PIXIES) és saját grafikai motívumok létrehozásához. A párnázott tok belsejében bőven van hely tollak, ceruzák és egyéb iskolai felszerelések vagy apróságok tárolására. A rögzítés a tetején cipzáros. INGYENES 100 PIXIES levél és kreativitási ötletek brosúrája minden esetben. Minden nap egy "új termék". Végtelen motívumok minden napra. A képpontokat bármikor eltávolíthatja és kicserélheti. Ha pedig először a képalkotást szeretné kipróbálni, egy egyszerű online PIXIE CREW szerkesztő elérhető a youiecrewreweditor.com oldalon.
Anyaga: neoprén
Dobozok száma a szilikon párnán -
Méretek: 22 x 11 x 5
A panel mezőinek száma: 227