Piroska és a farkas mágneses színház fa figurákkal

Gyártó:Detoa
Anyag:Fa
A Piroska és a farkas mágneses színház remek szórakozás a kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A figurákban mágnes található, amely az ellentétes pólushoz vonzódik.
A játék fejleszti a gyermekek fantáziáját és kreativitását saját meséik kitalálása közben.
A termék megfelel az EU játékbiztonsági követelményeinek. 3 éves kortól alkalmas. Papírdobozba csomagolva, méretei: 33,5x20x3,5cm A csomagolásban 2 fa alátét, kétoldalas kulisszák kemény papírból, 2 vezérlő pálca és 5 figura található.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!