Pilot FriXion Point 0,5 mm kék

A termék kódja:O0310388
Gyártó:Pilot

Kapcsolódó termékek

A FriXion hegy nagyon pontos írást biztosít - írjon, radírozzon és írjon újra! Gondtalan és pontos írás a FriXion tűhegyű rollerrel. Radírozzon a speciális FriXion gumival anélkül, hogy a papír sérülne, és azonnal írja át. Az új, szabadalmaztatott hőérzékeny tintának köszönhetően a PILOT - már hagyományosan - forradalmi megoldást hoz az írás területén a Pilot FriXion Point roller segítségével. Egyszerű formájával és tetoválásával igazán fiatalos stílusú. 7 színváltozatban kapható. Ne használja hivatalos dokumentumok aláírásához, jogi dokumentumokhoz, vizsgák során vagy más olyan dokumentumokkal való munkához, amelyek tartalmának állandó jellegűnek kell lennie.

Nagyon hatékony és kényelmes írás az egyedi nagyon lágy zselés tintának köszönhetően.
Hőérzékeny tinta: Írjon, radírozzon és írjon újra! Azonnal!
Ergonomikus, gumis fogózónával a jobb irányítás és a jobb írási kényelem érdekében!
Cserélhető betéttel rendelkező termékek gazdaságosabbak és jobban kímélik a környezetet.
A tinta színe: kék
Cserélhető betét: igen
Írásnyom szélessége: 0,25 mm
Hegy átmérője: 0,50 mm

15 vásárló értékelése alapján
15×

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!