Paul Frank Teen diák hátizsák

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:P+P karton
Praktikus extra könnyű kétrekeszes iskolai hátizsák belső laptop zsebbel. A hátizsák háta modern varrású, a vállpántok minőségi párnázással rendelkeznek. A főrekeszen belül egy ügyesen elrejtett cipzáras zseb található. Az elülső zsebbe elférnek az apróságok vagy az uzsonna. Minden zseb erős cipzárral van ellátva. A hátizsák felső tagozatosok számára ajánlott.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.