Pamut Deluxe ágynemű Matějovský Világűr

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

A végtelen világűr mostantól a hálószobája része is lehet. A bolygók, a holdak, a csillagok és a bíbor ködök nemcsak a csillagászokat, hanem minden romantikus lelket örömmel töltenek el. A párna elülső és hátsó része és a céh azonos (lásd a képeket). Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.
Az ajánlat digitálisan nyomtatott 40/40 cm -es lapokat is tartalmaz ugyanabban a kivitelben. A különböző nyomtatási technológiáknak köszönhetően a bevonat és más azonos motívumú termékek színe eltér.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm

3 vásárló értékelése alapján