Oxybag PREMIUM Light Unicorn Iconic iskolatáska 3db. készlet, füzettartó box ajándékba

Füzetdoboz A4 PVC
ajándék ingyen
Füzetdoboz A4 PVC
RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:0-98421
Mélység: 18 cm
Szélesség:31 cm
Magasság:38 cm
Teherbírás:8
Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton

A Premium Light iskolatáska minőséget, helyet kínál az iskolai kellékek számára és könnyű szerkezette által kényelmesebb viselet.
A könnyített anyagnak köszönhetően súlya mindössze 900 g.
A kényelmes párnázás, légáteresztő anyagból készült, a széles puha pántjait úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát.
A kényelmesebb illesztés érdekében a táskát összehúzó mellkasi hevederekkel is ellátták.
A táska egy tágas rekeszből áll, elválasztóval, amelybe kényelmesen elfér az összes iskolai kellék az 1. és 2. osztályú gyermekek számára.
A táska alja szilárd anyagból készült, ezáltal védi a tartalmat a felborulástól és a kiszóródástól.
Rögzítés biztonsági csattal.
Az első zseb tízóraira készült, beleértve a fényvisszaverő elemek sorozatát, melyek a táskát jobban láthatóvá teszik.
A táskát főleg a legfiatalabb 121 cm magas iskolás gyermekek fogják értékelni.

Specifikációk:

Méretek: 39 × 31 × 18 cm
    Súly: 900 g
    Űrtartalom: 20 l
    Teherbírás: 8 kg

Tolltartó
Cipzáras tolltartó egy gumis kialakítású füllel, üres. Gumis tartóiban 21 db írószer tárolható. Méret: 19,5 x 13 x 3,5

Tornazsák
Ellenálló anyagból készült – 100% poliészter.
Rögzítés összehúzózsinórral, hordható háton vagy az iskolatáskához rögzíthető.
Tornaruhára vagy cipőre alkalmas.
Méretek: 37 × 30 cm

Gyártó: Karton P+P

14 vásárló értékelése alapján
12×
10. 4. 2022

Nagyon masszív erős táska és még nagyon szép is!

23. 6. 2022

Nagyon jól néz ki , élőben még szebb 🥰

8. 7. 2022

Nagyon szép, esztétikus, könnyű iskolatáska. A termék hibátlan állapotban, valamennyi tartozékkal, vàlasztható ajándékkal együtt megérkezett.

14. 7. 2022

Nagyon szép élőben is! Minden termék szuper, amit itt rendeltem!

29. 7. 2022

Jó minőség.Legjobb ár.Gyors postázás.

30. 7. 2022

Nagyon szép termék lehetne, de sajnos a hátizsák teteje behorpadva érkezett:( a csillagok száma tükrözi.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.