OXY Style Forest diák hátizsák és kulcstartó ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

Friss, városi stílus? Igen! Az OXY STYLE sorozat hátizsákja józanságával, ízével és a felhasznált minőségi anyagokkal imponál. Tökéletesen illeszkedik, mivel anatómiailag kialakított, lélegző háttal, állítható párnázott vállpántokkal és állítható mellpánttal rendelkezik - mindez az iskolába és az iskolába való kényelmes utazáshoz. Szükséges zseb egy laptop zseb és belső zsebek, amelyeknek köszönhetően minden a helyén lesz a hátizsákban. Ennek a sorozatnak a hátizsákjai könnyűek, mégis jelentős helyet biztosítanak. Akár 28 liter olyan tárgy is elfér benne, amely nélkül tinédzsere nem nélkülözheti az iskolában. A hátizsák említett ergonómiája garantálja a kellemes napi viseletet, az állandó formát és a hallgatók nagy népszerűségét.
Méretek: 46 x 32 x 18 cm Térfogat: 28 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 990 g

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.