Nyak pénztárca Step by Step Hős Tom

Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Tágas zseb/pénztárca nem csak az érmék és bankjegyek, hanem az iratok és kulcsok tárolására is alkalmas - egy zseb zsinórral a nyak körül biztonsági zárral, ha a gyerek elrontja a zsinórt, nem bántja magát, kinyílik a zár

• ÖKOLÓGIAI TERMÉK, 100%-ban újrahasznosított PET-palackokból - 100%-ban PFC-MENTES
  • az ártalmatlan, vízbázisú impregnálást káros PFC vegyi anyag jelenléte nélkül használják
  • Tépőzáras szárnyas ¨
  • belül cipzáras érmerekesz
  • egy nagy rekeszben a bankjegyek számára
  • belül kulcstartók a levehető karabineren
  • hátul átlátszó kártyarekesz, gyorsan megjeleníti a dokumentumot (ebédkártya, tömegközlekedés stb.)

Műszaki adatok:

• anyag: poliészter