Információk

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT márkájú új iskolai táskák az elsősök számára. Kínalatban van két modell  aktatáska és egy hátizsák modell. Gyerek motívummal  a lányok és a fiúk számára is alkalmas.

Iskolai táska SPIRIT Start - 5 részes szett

Ez egy klasszikus, stabil aktatáska, egy fő rekesszel és egy erős táska aljával.  Megtalálható egy integrált mellkasi őv, egy egyszerű csípő őv és egy elülső zseb thermozsebbel.
Az iskolai táska az átlagos magasságú gyermekek számára alkalmas.

Méret: 38 x 30 x 22 cm
Súly: 1040 g
Űrtartalom: 25 l

Iskolai táska SPIRIT Pro light - 5 részes szett

Kiemelkedő jellemzője a világíto LED-zár, amely a fényvisszaverő elemekkel együtt teljesíti a biztonsági funkciót sötétben.  A táska alakja közelíti meg a hátizsákot, a fedél és az oldalfala csak kissé párnázott, a tetején a zsinór húzódik. Erős táska alja van.
A táska mellkaspánttal és csípő ővvel van ellátva, valamint egy elülső thermozsebbel az uzsonna doboz elelhelyezésére alkalmas.
Kisebb magasságú gyerekeknek is alkalmas.

Méret: 37 x 30 x 20 cm
Súly: 1080 g
Űrtartalom: 25 l

Hátizsák SPIRIT Kids

Két rekeszes hátizsák az 1.-4. osztály általános iskolai tanulók számára készült. A fő rekesz nagyon tágas, emlékeztet aktatáskára. Az integrált mellkasi őv biztosítja, hogy a hátizsák ne csússzon le a vállakról. A stabilitást erősített táska alja a lábakkal biztosítja.
Ajánlatban vannak egyénileg, vagy hozzá vásárolhat egy tolltartót és egy tornazsákot is.

Méret: 40 x 28 x 21 cm
Súly: 900 g
Űrtartalom: kb. 23 l

Vissza a hírek listájához

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

A Walker hátizsákok 2019-es modelljei

A több mint öt évtizedes tapasztalattal rendelkező Schneiders bemutatja idei kollekcióját.

SPIRIT® - kolekció 2018 - iskolai táskák Elsősöknek

A SPIRIT iskolai táskák és hátizsákok új modelljei vannak készleten! Jöjjön és találkozzon vele.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges