Műanyag tisztító szett / tisztító kocsival kiegészítőkkel

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag

Tisztító segédeszközök kis háziasszonyok számára. A tisztító szett minőségi műanyagból készült. Ez a tisztító szett garantáltan minden kislánynak örömet szerez, akik szeretnek segíteni anyjuk tisztításában. Mostantól az anya nem lesz egyedül. A kis háziasszonyok kocsijával ellátott tisztító készlet 17 darab szerszámot tartalmaz.
A csomag méretei: 37 x 62 x 20 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.