Mozaik készlet 17x18 cm Pillangó

Kapcsolódó termékek

Mozaika Djeco - Khan
Raktáron
Kreatív készlet, mozaik pillangó - Készítsen saját mozaik képet! Ezek a kreatív készletek támogatják a gyermekek kézügyességét és kreativitását. A CSOMAG TARTALMA:
- előre kinyomtatott kép 17 x 18 cm
- 150 db különböző színű hab matrica

UTASÍTÁS:
- fokozatosan húzza le a hab matricákat a buborékcsomagolásról, és a számok szerint ragassza rá az előre kinyomtatott képre.

FIGYELEM:
Felnőtt felügyelete mellett használja, távolítsa el a csomagolást gyermekek elől, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, apró alkatrészeket tartalmaz, lenyelési és fulladásveszélyt tartalmaz.

Az ár 1 darabra vonatkozik. A mozaik készletet függönnyel ellátott műanyag csomagolásban helyezzük el.

Méretek: 175mm x 280mm x 2mm (Sz x M x M)