Matějovský Little Prince pamut deluxe ágyneműhuzat

Gyártó:Matějovský
Anyag:Pamut

Kapcsolódó termékek

A Kis Herceg gyerek ágynemű az álmok, a kalandok és a bölcsesség világába repíti gyermekeit. Minden este felejthetetlen utazásokat élhetnek át a csillagok között, és a puha, első osztályú pamutnak köszönhetően igazán kielégítő alvásban lesz részük.

A paplanhuzat mindkét oldalon azonos. A párnahuzat az egyik oldalon a fotón látható képnek felel meg, a hátoldala a paplanhuzat motívumait örökíti meg. A pamut ágynemű praktikus cipzárral van felszerelve.

Méret: 140x200, 70x90
Anyaga: 100% pamut