Matějovský Hello Kitty Moulin Rouge pamut ágyneműhuzat kiságyba

Kapcsolódó termékek

Jersey gumis lepedő fehér 60x120 cm
Elérhetőség: 2 nap

Aranyos rózsaszín gyerekágynemű Hello Kitty képeivel és szívecskékkel, és imádni fogja kislányát. Kedvenc macskája minden este elaltatja, és édes álmokat hoz. Az ágynemű a legjobb minőségű 100% pamutból készült. A lepedő felső oldala - a képnek megfelelő, az ágynemű alsó oldalát fehér alapon rózsaszín "hello kitty" felirat és macskafejek borítják. A párnának az egyik oldalán az egész Kitty, a másikon pedig csak a feje van feliratos.

Méret: 1x 90/130, 1x 40/60

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?