Maped Shaker Harry Potter iskolai kellékkészlet

Gyártó:Maped

10 darabos készlet egy átlátszó Maped Harry Potter tokban, amely tartalmazza az összes szükséges varázslót az iskolában vagy otthon.
A Maped és a Harry Potter összefogott, hogy mindkét világból a legjobbat nyújtsák a gyerekeknek, és segítsenek nekik kifejleszteni saját kreatív varázslatukat.

A készlet tartalma:
olló
radír
élesítő
kiemelő
finom markerek 3 db
grafit ceruza 2 db

Gyártó: Maped

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.