Maped Coloring Kreatív művészeti készlet 33 db.

Gyártó:Maped

Kapcsolódó termékek

A3-as rajzlapok 10 db
A4-es rajzlapok 10 db
Rajzblokk A4Shopalike
Raktáron
Ideális vázlatok, rajzok, képregények, illusztrációk vagy kalligráfia készítéséhez.A készlet 33 darabot tartalmaz:10 darab színes ecsetjelző10 darab Graph's Peps bélés12 darab fa zsírkréta Duo1 fémélezőSzínes jelölők rugalmas heggyel vázlatokhoz, rajzokhoz, képregényekhez, illusztrációkhoz vagy kalligráfiához. Nyomásálló hegy, hatékony zárás. Hosszú élet. Hegyszélesség 2,8 mm.Bélés szálas heggyel, fém házba ágyazva, háromszög alakú test, műanyag markolatdíszítés a kényelmesebb fogás érdekében. Hegy szélessége 0,4 mm.12 darab kétoldalas ColorPeps zsírkréta készlet, összesen 24 szín egy tokban, beleértve az aranyat és az ezüstöt. A kétoldalas zsírkréták kevesebb helyet foglalnak el a ceruzatartóban. Puha, tartós ceruza, élénk színek.

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek