Kreatív készlet - Kék baglyok girland

Elérhetőség: 2 nap
Mozaika Djeco - Khan
Raktáron
Kreatív készlet - koszorú kék baglyokkal. Varrni a gyerekekkel egy eredeti díszítést bagoly és szívvel. A gyerekek gyakorolják az ujjaikat, és fejlesztik a kreatív gondolkodást. A díszítés kék - szürke színű. A CSOMAG TARTALMA:
- éreztem
- anyag
- Nit
- labdák
- töltelék
- egy csengő
- utasítás

UTASÍTÁS:
1 / Helyezze a párnát a szívekbe, és varrja össze.
2 / Helyezze a párnázatot a baglyok testébe, és varrja össze őket.
3 / Hímezzen a szárny dekoratív öltésével.
4 / Ragaszkodjon a szemhez, az orrhoz, a szárnyakhoz, a szövethez és a lábakhoz.
5 / Vigye fel a polisztirol golyókat ragasztóval, és tekerje őket filccel.
6 / Vezesse át a tűt a zsinórral a szíveken, baglyokon és golyókon, hogy láncot hozzon létre.
7 / Csatlakoztasson egy csengőt a zsinór egyik végéhez, és a másik végén csináljon hurkot.

FIGYELEM:
Felnőtt felügyelete mellett használja, távolítsa el a csomagolást gyermekek elől, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, apró alkatrészeket tartalmaz, lenyelési és fulladásveszélyt tartalmaz.

Az ár 1 darabra vonatkozik. Ajándékdobozban szállítjuk.

Méretek: 150mm x 220mm x 50mm (Sz x M x M)

Hasonló termékek