KOH-I-NOOR Scala 4012 színes ceruza, 12 db.

A termék kódja:0200021
Gyártó:Koh-i-noor

Kapcsolódó termékek

12 darab színes ceruza készlet a ceruza mechanikai meghosszabbításával a Koh-i-Noor gyártótól

12 darabból álló ceruzakészlet. A ceruzák és a ceruza átlátszó polisztirolból készülnek. A cserélhető ceruza mechanikai meghosszabbításával készült ceruzák alkalmasak rajzolásra, színezésre, aláhúzásra és egyéb színbeli megkülönböztetésre. Főleg iskolásoknak tervezték, de az irodának is. Zárható műanyag dobozba vannak csomagolva, euró zsanérral, amelyet tiszta tárolásukra használnak. A zsírkréták használata esetén a doboz állványként is szolgál.

1 vásárló értékelése alapján