Kakas hinta fa

Választ:
Gyártó:Wiky
Anyag:Fa
A hagyományos kakasos hinta a gyerekek régi kedvence. A hintázás szórakoztató időtöltést kínál számukra. A hinta magas fogantyúja és alacsony ülése nagyobb stabilitást és biztonságot garantának gyermeke számára hintázás közben.
Összeszerelés szükséges.
3 éves kortól alkalmas. 75x56x31 cm a dobozban.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.