Iskolai hátizsák Ergobag Satch Beach Leach és ingyenes szállítás

Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Fond of Bags
Iskolai hátizsák Ergobag Satch Beach Leach iskolások és 11-18 éves diákok számára készült. Az egyedülálló ergonómiai rendszernek köszönhetően ez a hátizsák egyedileg beállítható minden 140-180 cm magasságú gyermek számára. A 30 literes hátizsák 2 nagy rekesszel és elülső szervezővel rendelkezik.
A hátizsák előnyei:
- csúsztatható mellkaspánt és párnázott derékpánt - ennek köszönhetően a terhelés akár 50% -a is áthelyezhető a medence területére
- alumínium sínek, amelyek másolják a gerinc természetes formáját és lehetővé teszik a vállpánt helyes beállítását a felhasználó magasságának megfelelően
- légáteresztő hátrész a kényelmes viselet és az optimális szellőzés érdekében
- oldalsó hevederek, a hátizsák tartalmát a háthoz szorítja, ezzel biztosítja a súly megfelelő helyzetét
- az önálló kialakítás megakadályozza a hátizsák sérülését vagy szennyeződését
- jellegzetes színek és fényvisszaverő elemek a hátizsák elején és a vállpántokon az iskolások biztonsága érdekében
- anyaga újrahasznosított PET palackokból, térfogata és színe stabil, vízálló (1500 mm-es vízoszlop)
- oldalsó zsebek a palackhoz
- 2 rekesz és elülső zseb szervezővel. A szervező előnye, hogy a a powerbank zsebe töltőkábel kimenettel rendelkezik, amely lehetővé teszi a mobiltelefon kényelmes töltését
- fejhallgató kimenet

Méretek: 45 x 30 x 22 cm
Súly 1200 g
Térfogat: 30l

2 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!