Iskolai hátizsák Bagmaster ELEMENT 8 A

Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Tágas iskolai hátizsák, négy kamrával, alkalmas mint a második hátizsák, ideális
a 3. - 5. osztályú általános iskola tanulók számára.

Az első kamra (belsejében rögzített, ergonómikusan kialakított alumínium keret van, amely támogatja a gyerek hátát) és a másik kamra nagyon tágas. Mindkettő
A4- méretű füzetek vagy iskolai füzettartó elhelyezésére alkalmas.
A harmadik kamrában van egy szervező, beleértve a műanyag kulcs karabélyt is.
A szervező egy nagy zsebet, három kisebb zsebet tartalmaz, egy mobil zsebet, amely tépőzárral van ellátva. A szervező egy része cipzáras hálós zseb, amely alkalmas a kis pénzérmék elhelyezésére vagy egyéb kis tárgyak elhelyezésére. A harmadik kamrába a hátizsák elülső részben egy A4 méretű füzet elfér.
A negyedik kamra a hátizsák elülső részben található egy textil zseb a tolltartó, edzés ruha vagy uzsonna doboz elhelyezésére alkalmas. Mindkét oldalos cipzáras zsebek alkalmasak a kulacs elhelyezésére.
Az iskolai hátizsáknak jó anatómiailag kialakított hátfal rendszere van. A puha párnázás biztosítja a hátizsák kényelmes használatát. Az iskolai hátizsák hátfal rendszere könnyű alumínium keretet tartalmaz az iskolai segédeszközök súlyának egyenletes elosztásához.
A vállpántok enyhén párnázottak és anatómiailag alakúak. Lehetőség van a vállpántok tetején található műanyag csatokkal és a vállpántok alján állítani, hogy a hátizsák jól üljön a gyermek háton, miközben szabad és természetes mozgást biztosít.
A hátizsák nem rendelkezik mellkasi övvel, hogy rögzítse a vállpántokat a gyerek vállára, külön rendelhető. A mellkasi öv könnyen elcsúszható a fekete pántokra, amelyek a vállpántok szerves részét képezik.
A hátizsák minden oldalára fényvisszaverő anyag van használva, hogy növelje a közúti forgalomban lévő iskolás gyermekek biztonságát. Ez a fényvisszaverő anyag megfelel a fényvisszaverő anyagokra vonatkozó uniós szabványok követelményeinek.
A hátizsák gyártásához használt anyagok megfelelnek az EU biztonsági előírásainak.

A hátizsák alja párnázott, és kifelé félig kerek műanyag lábakkal van ellátva. Az iskolai hátizsák egy textil füllel rögzíthető a padra, egy műanyag megerősített fogantyúval a hátizsák kézben hordható.

Méret: 42 x 29 x 23 cm
Súly: 1 kg