Iskola hátizsák Hama Step by Step Lovak szett + Stabilo toll és szállítás ingyen

A termék kódja:S129838
Mélység: 23 cm
Szélesség:33 cm
Magasság:38,5 cm
Teherbírás:10
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Az erre a kiváló minőségű német Hama Step by Step szetthez tartozik egy márkájú iskolai táska AGR bizonyítvánnyal, de egy tölltöt tolltartó kihajtható füllel is, egy pénztárca, egy henger tolltartó és egy tornazsák  torna ruha vagy cipő elhelyezésére. Az iskolai táska erős alakú, anatómiailag formájú, párnázott hátfala és erős táska alja van. Alsó tagozatos iskolásoknak alkalmas.

Aktatáska:
  • Anatomic Air System - ergonómiailag alakú hátfal
  • Mesh Back Cooling System - párnázott hátfal a légáteresztő anyagból szellőző hornyokkal az optimális légáramlás érdekében
  • A könnyű szerkezet stabil, aktatáska alakú
  • párnázott, állítható S-vállpántok (nem vágja a vállakat, jól ül a háton, könnyen kezelhető)
  • a Reflexite márkanévvel ellátott vállpántok márkás fényvisszaverő anyagokkal kiegészítve
  • levehető mellkasi heveder, YKK márkázás
  • A tökéletes párnázott hátfal és magasságban állítható párnázott vállpántok garantálják az egészséges gyerek hát fejlődését, ezért az iskolai aktatáskák
  • Step by Step  az AGR TANÚSÍTVÁNYT KAPTÁK meg.
  • megerősített textil fogantyú, kényelmes a kézben
  • fém zár, a REFLEXITE márkájú fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében
  • elszigetelt elülső zseb (hideg vagy meleg ételek és italok elhelyezésére)
  • bővíthető oldalos zsebek egy kulacs vagy kis tételek elhelyezésére, cipzáras
  • az aktatáska belül egy karabély a kulcs elhelyezésére
  • az aktatáska fedelében gumik a tolltartó rögzítésére, jobb áttekintést a táskában
  • az aktatáska belsejében lévő háttámasz a nehezebb tárgyak (pl. tankönyvek) elhelyezésére készült, így biztosítva van a súlyeloszlást
  • lábak a jobb stabilitásért és a nedvességtől és piszoktól való védelem érdekében
Űrtartalom: 16 l
Súly: 1200 g
Külső méret: 33 x 23.5 x 36.5 cm
Belső méret: 28 x 17 x 35.5 cm

Tolltartó:
  • minőséges Lyra német gyártó márkájú ceruzákkal
  • 7 db erős színesceruza kitörhetetlen ceruzabélel, 12 db vékony színesceruza, 1 db ceruza
  • 1 db vonalzó egyenes, 1 db háromszögletes vonalzó, 1 db radír, 1 db kettős hegyező, órarend.
cipzáras, súly: 350 g, külső méret: 18,5 x 12,5 x 3 cm

Henger tolltartó:
cipzáras, súly: 65 g, külső méret: 21 x 6,5 x 8 cm

Pénztárca:
  • nagy belső tárolórekesz a számlák elhelyezésére, kis belső rekesz a bank kártyák  elhelyezésére
  • külső zseb a kispénz elhelyezésére, rögzítés cipzárral, kulcstartó, kézszíj
súly: 60 g, külső méret: 13,5 x 10,5 x 1,5 cm

Tornazsák:
  • tornazsák összehúzható zsinórral, elülső zseb, cipzáras
  • könnyen csatlakoztatható a hátizsákhoz
belső méret: 31 x 37.5 cm

A nálunk vásárolt táskához egy STABILO tollat kap ingyen jobb vagy balkezes iskolásnak.
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!