Iskola hátizsák Bagmaster ENERGY 9 D + fejhallgató és szálítás ingyenes

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Extra könnyű, 3 rekeszes diák hátizsák elsősorban felsősöknek, középiskolai tanulóknak. A hátizsák oldalzsebei gumírozott szegélyűek. A hátrész merevített, anatómiailag kialakított. A vállpánt testhezálló, párnázott. Fülhallgatónak alkalmas kivezető található a táska elején. A táska első zsebén fényvisszaverő található. Szivacsos fogantyú található a tetején, külön kis textil fülecske a hátizsák felakasztásához.  Alja megerősített.
Mellkasi öv külön rendelhető hozzá, mellyel a súlyeloszlás optimizálható.
Kialakítás:
A 3 rekeszes hátizsák főrekeszében kényelmesen elférnek az A4 méretű tankönyvek, füzetek, valamint a füzetbox. Belül egy gumírozott zseb található, ami alkalmas pl. a füzetek elkülönítésére. (A zseb mérete 23x25x4 cm).
A középső rekesz alkalmas A4-es füzetek tárolására, de a füzetbox nem fér el benne.
Az első rekeszben egy jól áttekinthető iratrendező található. Ennek része egy hálós zseb, ami cipzárral zárható, valamint további zsebek apróbb tárgyaknak. Az első rekeszben elhelyezhető A5-ös füzetek, tolltartó és egyéb apróságok.
A két oldalán gumírozott zseb található pl. kulacsok számára.

Méret: 47 x 33 x 26 cm
Súly: 0,7 kg
Teherbírás: 10 kg
Térfogat: 23 l
Anyaga: 100% poliészter - külső anyag és a bélés is.
Garancia 3 év

Gyártó: Bagmaster
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 250Ft).

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!