Hubelino golyópálya - építőkészlet 123 db.

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:E420480
Gyártó:Hubelino

Kapcsolódó termékek

A Hubelino golyópálya egy rendkívül kreatív játék gyermekek számára, amellyel rengeteg szórakoztató játékban lesz részük. A készletben 123 színes építőkocka található. A pályát felállíthatod az útmutató segítségével vagy saját elképzelésed alapján. A kreativitást semmi sem korlátozza. A pálya építésébe beszállhat az egész család és utána elég figyelni, hogyan birkózik meg a golyó a kanyarokkal, alagutakkal és az egész pályával. A Hubelino építőelemei kompatibilisek a LEGO Duplo kockáival. A Hubelino golyópálya segíti fejleszteni a gyerek kreativitását, kézügyességét és logikai gondolkodását. A gyermekek jobban észlelik a részleteket.
Legfontosabb jellemzők

•     Vidám színű kockák
  •     A pálya felállítható az útmutató segítségével vagy saját elképzelés szerint
  •     A Hubelino építőelemi kompatibilisek a LEGO Duplo kockáival
  •     Kompatibilis más Hubelino golyópályával
  •     Ösztönzi a képzelőerőt, kreativitást és a gyermek jobban észleli a részleteket
  •     Fejleszti a finom motorikus készséget és a térbeli gondolkodást
  •     Minőségi és környezetbarát anyagból készült
  •     Mosogatógépben mosható, 40 °C-on
  •     4 éves kortól ajánlott

Készlet tartalma:
50 sima felületű kocka a golyó gurításához
67 építőkocka
2 alaplap 16 x 22.5 cm
4 golyó

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.