Hubelino Ballroom - 46 darab lengéscsillapítás

Kapcsolódó termékek

HUBELINO Golyók 12 db.
Elérhetőség: 2 nap

Az eredeti HUBELINO készlettel soha nem lehet unatkozni. Az elkészített alap játéktáblára szabadon helyezheted rá a kiegészítőket. A cél az, hogy a legjobb és legstabilabb pályát alkosd meg velük, amelyen keresztül az elengedett labda végig tud menni a pályán. Ezzel a kiegészítővel még szórakoztatóbb lesz a játék 46 új darab építőelemmel, köztük két hintával és egy pár darab összekötő csatornával. A pályaépítés nagyobb, hosszabb és nagyobb kihívás - ki képes létrehozni a legjobb labda pályát? A HUBELINO labda pályák kompatibilisek a LEGO Duplo játékokkal.
A készlet 46 db építőelemet tartalmaz, ebből 1 db 16 x 22,5 cm-es alaplap, 2 db golyó és 2 db labdákhoz való hinta.

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.