Herlitz színes ceruza vastag háromszögletű nem töredező 12 db

Kapcsolódó termékek

Radír Kores fehér
Raktáron

Háromszögletű, vastag Herlitz színesceruzák élénk színekkel, 1. osztályosoknak és óvodásoknak is alkalmas. A színek ceruzák nem töredeznek.

• Ergonómikus háromszögletű markolat
  • Élénk színek
  • nem töredeznek

Gyurmatábla A4 színes
328 Ft
A4-es rajzlapok 10 db
672 Ft
Radír Kores fehér
241 Ft
Hegyező Herlitz 2 lyukú
1 431 Ft
Ecsettál Pelikan kék
845 Ft
Raktáron

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?