Herlitz Loop iskolatáska Comic 4 darabos szett

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Füzettartó A4 Roboman
Raktáron
A négyrészes Herlitz Loop iskolatáska szett az 1.-3. osztályos átalános iskolás tanulók számára alkalmas. A szett tartalmaz: iskolatáskát, felszerelt tolltartót, kisebb henger alakú tokot és tornazsákot.
Az egykamrás iskolatáska érdekes Comics 3D mintával főleg a kisfiúk számára lesz alkalmas.  Nagy előnye ezeknek az iskolatáskáknak, hogy könnyűek. A légáteresztő hátsó rész ergonómikusan formázott párnázással biztosítja viselés közben a magas komfortérzetet. Magassághoz állítható, anatómiailag formázott vállpántok garantálják a táska helyes illeszkedését a háton. Az integrált mellkaspánt segít a megfelelő rögzítésben, hogy a táska ne csúszkáljon a vállakon. A táska belső része textil válaszfallal van elválasztva a füzetek és a könyvek stabil elhelyezése érdekében. Az oldalsó zseb részben hálós anyagból készült, ezért elfér benne egy 0,5l- es italos üveg is. Az elülső cipzáras zseb ideális a tízórais doboznak. A gyermek biztonságának növelése érdekében ködben, vagy kedvezőtlen időjárási körülmények esetén az iskolatáska minden oldala fényvisszaverő elemekkel van ellátva.

További leírás:
  • légáteresztő, ergonomikusan formázott, párnázott hát
  • egy főkamra több részre osztva
  • anatómiailag formázott, párnázott és magassághoz állítható vállpántok
  • könnyen zárható műanyag csattal és fényvisszaverővel
  • két oldalsó nyitott gumis zseb, alkalmas a kulacsnak
  • elülső külső cipzáras zseb
  • állítható mellkaspánt
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán az optimális láthatóságért a sötétben (anyaga: 3MTM Scotchlite TM)
  • stabil műanyag alj
  • vízállóság

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,93 kg
Térfogat: 15 l
Garancia: 2 év
Anyaga: Poliészter

Tolltartó:
Egyszerű felszerelt iskolai tolltartó, amely tartalmaz 6 filctollat, 1 vonalzót, 1 tollat. 6 ceruzát, 1 radírgumit és 1 hegyezőt.
Méretek: 19,5 x 13,7 x 3 cm

Tok:
Nem felszerelt henger alakú tok, ideális az apróbb iskolai kellékének.
Méretek: 22 x6 cm

Tornazsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornafelszerelésre, zsinórral összehúzható és kényelmesen hordható a háton.
Méretek: 40 x 34 cm

Gyártó: Herlitz

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!