Herding Ló a réten ágyneműhuzat

Elérhetőség: 2 nap
Jersey gumis lepedő világoszöld
Elérhetőség: 2 nap

Zöld-kék színekben hangulatú gyerek ágyneműhuzat szett nagy gesztenye ló motívumával a réten. Az ágynemű cipzáras, klasszikus méretű, paplan 140/200 cm, párna 70/90 cm. Az ágynemű Öko-Tex Standard100 tanúsítvánnyal rendelkezik.

Anyaga: 100% pamut
60°C-ig mosható

Gyártó: Herding

2 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.