Gyermek pamut Deluxe ágynemű Matějovský Foxie

ajándék ingyen
Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

Az eredeti Foxie ágynemű erdei állatmotívummal minden gyermekszoba dísze lesz. A digitális nyomtatás biztosítja a valódi részletet és a gyönyörű, erős színeket. A takaró tetején lévő motívum sötétszürke háttérben van elhelyezve, a paplanhuzat alsó része ugyanazt a motívumot tartalmazza fehér alapon. A párnahuzat mindkét oldalon más. Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.

Méret: 140/200, 70/90 cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.