Gyerek hátizsák Nikidom Roller GO Race Car

Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Nikidom

Ultrakönnyű fiús ovis hátizsák kb.5-8 éves korú gyermekek számára. A Nikidom Roller GO 15 literes térfogatával kategóriájában a kisebb hátizsákok közé tartozik.

A Roller GO Nikidom Ergopads hátrendszerrel van felszerelve, amely biztosítja az optimális párnázást és a háthoz való alkalmazkodást. A kényelmes habpárnák különböző vastagságúak, hogy különböző szintű megtámasztást biztosítsanak a hát különböző területein. Ugyanakkor légáteresztő hálóval vannak bevonva, ami javítja a hátsó szellőzést és segít szárazon tartani a hátat melegebb időben. A vállpántok extra párnázottak, állíthatóak és ergonomikus formájúak.

A gyerek hátizsák jellegzetes fényvisszaverő elemekkel van felszerelve. Úgy vannak elhelyezve, hogy mindkét oldalról láthatóak legyenek, amikor a hátizsák fel van kapcsolva:

a hátizsák elején a képmotívum alatt hosszú U-alakú fényvisszaverő csík található,
mindkét vállpánton keresztirányú fényvisszaverő csíkok találhatók, az egyik vállán Nikidom logóval, a másik vállán a Roller GO hátizsák logóval.
A legértékesebb tulajdonsága a strapabíró és vízálló anyagból készült lapos talp, amely egy közönséges nedves ruhával könnyen áttörölhető, ha bepiszkolódik. A hátizsák egyenletes megtöltésével ez az alap azt is biztosítja, hogy a hátizsák simán állhasson a talajon anélkül, hogy fel kellene akasztani vagy megtámasztani. A hátizsák felső anyaga vízlepergető, így az enyhe eső, szitálás nem dobja le, és nem telepszik rá olyan könnyen a szennyeződés.

A hátizsákok egy fő zsebbel rendelkeznek, amely belül 3 rekeszre van osztva, és tartalmaz egy hőszigetelt zsebet is, amely italok vagy harapnivalók tárolására alkalmas. A hátizsák elülső oldalán található még egy lapos cipzáras zseb, amelybe például notebook vagy A4-es formátumú dokumentumok is elférnek. A hátizsák mindkét oldalán kerek cipzáras zsebek találhatók (a dizájn a legendás Nikidom Roller UP görgős hátizsákra utal), amelyek közül az egyik meglepetést kínál. A zseb kicipzározása után egy mélyen elrejtett zsebbe jutunk, amibe a gyerek elrejthet valamit, majd meglepheti barátait azzal, hogy a kis zsebéből például egy nagy, sütivel teli tubusat húz ki. A képzeletnek nincs határa. A hátizsák viszonylag robusztus akasztóhurokkal is rendelkezik.

Összegzés:

• ultrakönnyű hátizsák körülbelül 5-8 éves gyermekek számára
  • térfogata 15 liter
  • súlya 574 gramm
  • extra párnázott és állítható vállpántok ergonomikus formával
  • Nikidom Ergopads hátrendszer optimális párnázással, háttámlással és jobb légáteresztő képességgel
  • akasztó hurok
  • elölről és hátulról látható fényvisszaverő csíkok
  • vízlepergető felső anyag
  • rendkívül tartós vízálló alap
  • 1 fő zseb 3 rekesszel és egy szigetelt snack/ital zsebbel
  • 1 elülső lapos zseb