Gondolj rózsaszínű 18 iskolai ceruzatokra

Gyártó:Arsuna

Tágas iskolai ceruzatok az Ars Una gyártó Think Pink 18 kollekciójából, egy cipzáras zsebbel és egy nagy tárolóhellyel. Az ügyet a jobb kezelhetőség érdekében fémhurkokkal ellátott cipzárral zárják le.
Az emeletnek két emelete van. Az első kamrában gumiszalagok vannak az vonalzó számára és a hurkok 18 ceruzához. A második kamrában 12 hurok található jelölőkhöz, ceruzákhoz, ceruzákhoz vagy tollakhoz az egyik oldalon és az ellenkező cipzáras zsebbel, valamint gumi szalagokkal az élező és a radír számára.
Szín: kék
Ceruzatok mérete: 23 x 16 x 5 cm
Anyaga belül: 100% poliészter
Az ügyet felszerelés nélkül szállítják.

Hasonló termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?