Fűzhető fa játék Az első állataim 12 db

A termék kódja:00512013
Anyag:Fa
Minőségi fa fűzős játék a legkisebbeknek. Megtanítja a gyerekeket megismerni a hagyományos európai állatokat és kölykeiket.
Segít a finom motorikus készségek és a koncentráció fejlesztésében, az kézügyesség edzésében és türelemre tanítja a gyermekeket. A felfűzéskor a gyerekek történeteket mesélhetnek az állatokról, megtanulhatják a színeket, de az egyes darabokkal játszhatnak is.
A szett 12 fadarabot, fa tűt, pamutzsinórt és fa kapcsot tartalmaz.
A vidám és színes motívumok felkeltik a gyermekek figyelmét, és remek eszközei a tanulásnak és a játéknak.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.