Fürdőkréta Az első állataim 10db szivaccsal

Gyártó:Teddies
Anyag:Színek
Az első állataim fürdőkrétával a fürdőszoba minden nap teljesen át fog változni. A gyerekek rajzolhatnak vele a csempékre és a fürdőkádra, miközben sokat szórakozhatnak. Kész műalkotásokat készíthetnek, és az anyukáknak nem kell aggódniuk, mert ezeket a krétákat könnyű lemosni. Teljesen biztonságosak, nem mérgezőek és hipoallergének.
A készlet 10 krétát és kacsamotívumú szivacsot tartalmaz
Doboz mérete: 21 x 22 x 3 cm
3 éves kortól alkalmas

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.