Farkas tornazsák 19

A termék kódja:B7-81219
Gyártó:P+P karton
Fiús tornazsák a válltócipőkre vagy a sportoláshoz, új farkasos motívummal. Zsinórok összehúzásával zárható, narancssárga kockás minta segíti a gyermek láthatóságát a forgalomban. Hordható a háton vagy hozzákapcsolva az iskolatáskához.
Méretek: 37 x 30 cm
Súly: 50 g

4 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.