Fa mágneses színház Vár, figurákkal

Gyártó:Detoa
Anyag:Fa
A mágneses színház remek szórakozás a kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A figurákban mágnes található, amely az ellentétes pólushoz vonzódik.
A játék fejleszti a gyermekek fantáziáját és kreativitását saját meséik kitalálása közben.
A termék megfelel az EU játékbiztonsági követelményeinek. 3 éves kortól alkalmas. 33,5x20x3,5cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.