Fa labdapálya 58db. Detoa

Gyártó:Detoa
Anyag:Fa

Cseh gyártás Detoa

Ezek a cseh fajátékok kiváló minőségű fából készülnek, amelyet Közép-Európa hegyvidékein bányásznak. A színezéshez csak jó minőségű, minősített és környezetbarát festékeket és lakkokat használnak, amelyek megfelelnek az EN 71 szabványnak és nem károsítják a környezetet. Mivel a játékok elsősorban a legkisebb gyerekeknek készültek, kiemelt figyelmet fordítanak a technológiai folyamatra és az összeszerelésre, amely garantálja a termékek állandó és magas minőségét.

A Detoa fajátékai az európai és a hazai piacon jelenleg elérhető legjobb minőségű és legesztétikusabb fajátékok közé tartoznak. Játékok vásárlásával elvezeti gyermekeit a motoros készségek, az esztétikai érzék fejlesztéséhez és a természetes anyaghoz - a fához - való pozitív kapcsolathoz. Több generáció visszatér a Detoa játékokhoz. Nagyszülők, szülők – mindannyian Schowanek, Tofa és DETOA márkájú játékokon nőttek fel.

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.