Fa kocka kirakó Az első állataim 15 db, fadobozban

A termék kódja:00512001
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
A fából készült kockák színes háziállatok képeivel remek választás a legkisebbek számára.
Helyes összerakás esetén a hat kép egyike megjelenik, a játék segít fejleszteni a gyerekek a logikai gondolkodását, a képzeletüket és a finom motorikus képességeiket.
A kémények építésénél és rombolásánál a gyerekek megtanulják az egyensúly működését, és segítenek nekik megérteni az okot és a következményt.
15 db-ot tartalmaz, fadobozban 20 x 13 x 5,2 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?