Fa kocka kirakó Az első állataim 15 db, fadobozban

A termék kódja:00512001
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
A fából készült kockák színes háziállatok képeivel remek választás a legkisebbek számára.
Helyes összerakás esetén a hat kép egyike megjelenik, a játék segít fejleszteni a gyerekek a logikai gondolkodását, a képzeletüket és a finom motorikus képességeiket.
A kémények építésénél és rombolásánál a gyerekek megtanulják az egyensúly működését, és segítenek nekik megérteni az okot és a következményt.
15 db-ot tartalmaz, fadobozban 20 x 13 x 5,2 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!