Fa kocka kirakó Az első állataim 15 db, fadobozban

A termék kódja:00512001
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
A fából készült kockák színes háziállatok képeivel remek választás a legkisebbek számára.
Helyes összerakás esetén a hat kép egyike megjelenik, a játék segít fejleszteni a gyerekek a logikai gondolkodását, a képzeletüket és a finom motorikus képességeiket.
A kémények építésénél és rombolásánál a gyerekek megtanulják az egyensúly működését, és segítenek nekik megérteni az okot és a következményt.
15 db-ot tartalmaz, fadobozban 20 x 13 x 5,2 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!