Fa kocka kirakó A farmon 20 db

Gyártó:Topa
Anyag:Fa
Fa kocka kirakó gyerekeknek. Az állatok és a tanyasi élet képei biztosan örömet szereznek minden gyermeknek. A gyerekek a kockákból 6 különböző képet állíthatnak össze, de kéményeket és falakat is építhetnek belőlük. A kockákkal való játék fejleszti a gyermekek kreativitását, logikus gondolkodását, a kéz és a szem finoman motorikus képességeit, a képzeletet, a logikus gondolkodást és motiválja őket a történetek elmesélésére.

Paraméterek:
    anyag: fa a csomag mérete: 20 x 16 cm a csomag tartalma. 20 kocka 3 éves kortól alklamas.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!