Djeco kreatív készlet - Enchantment

A termék kódja:DJ09807
Gyártó:Djeco

Kreatív készlet hatékony képek készítéséhez, amelyeket fémfóliák segítségével hoz létre.

Távolítsa el a megjelölt, öntapadó területeket. Helyezzen színes fóliákat ezekre a felületekre. A fólia ezekhez a felületekhez tapad, és gyönyörű fémes képeket hoz létre. A képek hatásos fémes fényt kapnak, majd bekeretezhetők, és így gyönyörű dekorációt varázsolhat a helyiségbe.

A készlet tartalma:

• 4 sablon
  • 15 színes fólia
  • 1 kaparó
  • 1 füzet részletes, lépésről lépésre illusztrált útmutatóval

Csomag méretei: 16,5 x 23 x 4 cm.
    7-13 éves gyermekek számára alkalmas.

Eljárás:

• A mellékelt kaparóval távolítsa el a képről a fehér számozott részt.
  • Vegye elő a megfelelő számú színű fóliát, helyezze a ragasztófelületre, és simítsa el az ujjával.
  • Húzza le a fóliát. A fémes festék megtapad a ragasztófelületen és így hozza létre a kívánt hatást.Az egyes képekhez tartozó illusztrált utasítások azt mutatják, hogy milyen sorrendben kell lefejteni a számozott felületeket. Ne hámozzuk le egyszerre az összes számozott felületet, részenként járjunk el az utasítások szerint.
  • Hasonló termékek