Diák hátizsák Bagmaster DIGITAL 9 F és fülhallgató ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Hasonló termékek

Kedvelt három rekeszes iskolai diák hátizsák párnázott zsebbel a laptop elhelyezésére fekete- szürke szinű army stílusú, a felső tagozat az általános iskola tanulók, a középiskolás diákok és Egyetem halgatók számára.

Az iskolai hátizsák három kamrából ál. A fő kamra nagyon tágas az iskolai füzettartók, tankönyvek és füzetek  elhelyezésére alkalmas. A fő rekeszben van egy párnázott zseb a laptop akár 15 " elhelyezésére, a zseb rögzítve van tépőzárás pánttal, hogy ne mozdulhasson a laptop.

A hátizsák hátoldalon van egy cipzáros zseb, amely elrejti a párnázott zsebet a
MP3 lejátszó
elhelyezésére és a fülhallgató felszerelhető a hátizsák tetején. Ebben a különleges rejtett zsebében két hálós cipzáros zsebek vannak. Ebben a zsebben behelyezhet A4 méretű füzetet. A középső kamra alkalmas az A4 méretű füzetek és dokumentumok elhelyezésére stb.

Ez a középső kamra nagyon tágas és elég mély. Használható iskolai füzettartók vagy A4 méretű füzetek elhelyezésére is. Az elülső kamra szervezővel van ellátva egy hálós cipzáros zsebbel, egy nagyobb és egy kisebb zsebbel. Egy tépőzáras zseb is van az elülső kamrában. A hátizsák két oldalos gumis zsebbel van ellátva a kulacs elhelyezésére. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A pántok egyénileg beállíthatók. A hátizsák rugalmas mellkasi pánttal rögzíthető a vállakon.
A hátizsák alja párnázott. A hátizsákot a füllel fel akasztható, a fogantyú párnázott és jól illeszkedik a kezébe.

• Méret: 46 x 35 x 24 cm
    Űrtartalom: 24 l
    Súly: 0,8 kg
    Kapacitás: 10 kg
    Anyag: 100% polieszter
    Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.