coocazoo pénztárca, Indigo Illusion

Elérhetőség: 2 nap
Sportzsák coocazoo Indigo Illusion
Elérhetőség: 2 nap
Tágas hűvös pénztárca nem csak érmék és bankjegyek, hanem utalványok és kártyák tárolására is
- a karabineres húzózsinórnak köszönhetően a pénztárca többféle stílusban hordható
- külső és belső átlátszó rekesz jegynek vagy személyi igazolványnak, amely gyorsan megjeleníti az okmányt, pl
diszkó vagy koncert
- 5 kártyahely
- bankjegy rekesz
- az érmerekeszből semmi nem eshet ki, cipzárral záródik
- A teljes pénztárca zárása tépőzárral
- ÖKOLÓGIAI TERMÉK, AZ ANYAG ÚJRAHASZNOSÍTOTT PET PALACKBÓL KÉSZÜLT
- a környezetet szem előtt tartva készült (bluesign System Partner, Klimaneutral)
- Jó szociális és biztonsági feltételek mellett működő munkavállalók számára készült, a Fair Wear Alapítvány tagja

Műszaki információk:
- külső méretek: h.8 x sz.12 x mé.1,5 cm