BABY hab szőnyeg szegéllyel kék/sárga

Radir
ajándék ingyen
A termék kódja:Z6585
BABY márkájú hab puzzle, kicserélhető elemekkel vörös-rózsaszín változatban. A legjobbat szeretné gyermekének? Vagy szüksége van egy felnőttnek egy minőségi szőnyegre az edzéshez? Bemutatunk Önöknek egy kiváló minőségű kétoldalas BABY hab puzzle szőnyeget, amely éleinek minősége meghaladja a hasonló termékekét. Nem csak praktikus, de dizájnos kiegészítő lehet az Ön otthonában. Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.

Egy rész mérete: 59 cm
Hab vastagsága: 2 cm
Kirakott puzzle mérete: 123 x 123 cm
Csehországban gyártott. Az anyaga az EU-ban készült.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.